Projektowanie ogrodów Białystok

 

Nasze usługi z zakresu projektowania ogrodów opieramy o pracę na najnowocześniejszym sprzęcie komputerowym dostępnym w tym temacie ogrodniczym. Najnowocześniejsze wersje programów do projektowania ogrodów w pełni oddają styl i charakterystykę projektu, jaki dla Państwa zamierzamy realizować.

 

Nasze usługi projektowe to między innymi:

  • projekt wstępny ogrodu poprzedzony dokładnym wywiadem z klientem oraz oceną stanu faktycznego terenu,
  • analiza całego stanu zastanego w ogrodzie. Zajmujemy się inwentaryzacją ogrodui przeprowadzamy wstępny kosztorys,
  • tworzenie projektu w oparciu o sugestię klienta,
  • realizujemy projekty graficzne w różnych skalach oparte o najnowsze techniki komputerowe,
  • przygotowujemy kompletny kosztorys wraz z planem działań oraz projektem i zakresem samych prac.

 

Na zlecenie naszych klientów przygotowujemy kilka wersji projektów ogrodu. Są one weryfikowane i zmieniane pod kątem sugestii lub życzeń naszych klientów.

 

Projekt ogrodu to także dokładna ocena samej inwestycji

 

Nasze usługi z zakresu projektowania ogrodów to zarówno stworzenie projektu "od podstaw", jak i rewaloryzacji i modernizacji już istniejących. Każdą inwestycję projektową poprzedzamy dogłębną oceną stanu faktycznego tworząc w ten sposób projekt o dodatkowe sugestie naszych klientów.

 

Zajmujemy się tworzeniem zarówno ogrodów małych jak i całych kompleksów terenów zielonych. Nasze usługi na specjalne życzenie naszych klientów możemy ograniczać jedynie do tworzenia projektów konkretnej części ogrodu.

 

Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy w ramach projektowania ogrodów. Zapraszamy na konsultacje w sprawie stworzenia unikalnych projektów ogrodowych.