Zakładanie ogrodów Białystok

 

Zakładanie ogrodów to nie tylko praca, ale wręcz pasja. Aby w pełni poddać się zajęciu zakładaniu, pielęgnacji czy projektowaniu ogrodów, należy mieć w sobie coś z artysty. Nasza firma jest jednym z liderów w tejże dziedzinie i sukcesywnie odnosi sukcesy związane z pracą w ogrodzie.

 

Od projektu po założenie ogrodu

 

Jak ważny przy zakładaniu ogrodu jest jego projekt, wiedzą chyba wszyscy. Aby skutecznie realizować Państwa wizje ogrodnicze, posiadamy najlepszych projektantów ogrodowych, których zaopatrzyliśmy w niezbędny sprzęt służący samemu projektowaniu jak i późniejszemu zakładaniu ogrodów.

 

Przed podjęciem samego przedsięwzięcia kompleksowo zajmujemy się:

 • stworzeniem projektu ogrodu, który w razie konieczności poprawiamy do momentu pełnej satysfakcji naszych klientów,
 • gromadzimy informację o materiałach i ramach czasowych prac, które będziemy podczas zakładania ogrodu realizować,
 • tworzymy kilka różnych układów roślinności Państwa ogrodu. Dzięki temu w naszych ogrodowych projektach mają Państwo możliwość wyszukiwać i wybierać najciekawsze rozwiązania,
 • mogą odbyć Państwo tyle konsultacji zarówno w sprawie projektu jak i samego zakładania grodu ile uznają Państwo za niezbędne.

 

W sprawie samego projektu jak i realizacji Państwa zlecenia jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, gdy będziecie nas potrzebować. Dobry kontakt z naszymi klientami to dla nas rzecz wyjątkowo istotna. Na każdym etapie powstawania projektu ogrodu, możliwe jest wprowadzanie do niech zmian lub korekt, które doprecyzują całość potencjalnej Państwa inwestycji.

 

Kompleksowa pielęgnacja ogrodu

 

Poza samym projektowaniem oraz zakładaniem ogrodów, nasza firma Ogrody Marka z Białegostoku kompleksowo zajmuje się ich pielęgnacją. Nasza oferta skierowana jest to wszystkich, którzy chcą w pełni zadbać o każdy szczegół w swoim ogrodzie.

 

Nasze usługi to między innymi:

 • kompleksowe zajmowanie się trawnikiem: przycinka ogrodowego trawnika, jego dosiewanie, nawadnianie, nawożenie czy aeracja,
 • sezonowe uzupełnianie ściółki. Dobieramy ściółkę pod każdy rodzaj i formę ogrodu,
 • zakładanie i pielęgnacja wszelkich roślin ogrodowych,
 • cięcia pielęgnacyjne całej roślinności w tym żywopłotów,
 • zabezpieczanie roślin ogrodowych przed chwastami,
 • kompleksowe opryski pielęgnacyjne i zabezpieczające wszelką roślinność ogrodową,
 • dosadzanie roślin ogrodowych.

 

Posiadamy także bogaty wybór nawozów, materiałów zabezpieczających czy środków ochrony roślin. Zajmujemy się także odmładzaniem ogrodu oraz uzupełnianiem i wymianą roślinności.

 

Nasi specjaliści ogrodniczy służą Państwu stałą informacją z zakresu zakładania, aranżacji, projektowania czy samego dbania o ogród. Nasze porady ogrodnicze dotyczą każdego typu roślinności oraz wszelkich elementów ogrodowych.

 

W ramach stałej współpracy, zajmujemy się stałą opieką nad Państwa ogrodem. Podejmujemy się współpracy zarówno z klientem indywidualnym, jak i chętnie obsługujemy firmy i instytucje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w ramach projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów.