Wycinka drzew Białystok

 

Pielęgnacja ogrodu, parku, skweru czy ogólnie roślinności na działce to także sukcesywna, oparta na określonych ogrodniczych zasadach wycinka i przycinka drzew.

 

Firma ogrodnicza Ogrody Marka z Białegostoku zajmuje się kompleksową przycinką i wycinką drzew, gałęzi czy krzewów. Nasze usługi to między innymi:

  • cięcie i podcinanie gałęzi,
  • zrąbywanie drzew,
  • wycinką drzew starych, chorych czy uszkodzonych,
  • utylizacja gałęzi czy ściółki pozostałej po cięciu drzewa.

 

Każdą z tych usług wykonujemy bazując na bardzo dużym doświadczeniu. Wycinką i przycinką drzew firma Ogrody Marka z Białegostoku zajmuje się od samego początku jej istnienia. Bazujemy na doświadczeniu nabytym podczas prac wycinkowych na wielu kompleksach leśnych.

 

Nasze usługi wycinkowe oraz te związane z cięciem drzew realizowaliśmy w dużych firmach, zakładach pracy czy u niezliczonej ilości klientów indywidualnych.

 

Ogrody Marka posiadają najnowocześniejszy sprzęt służący do cięcia i wycinki drzew

 
Aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów w ramach cięcia i wycinki drzew, firma ‘Ogrody Marka’ od lat inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do wykonywania różnego rodzaju usług związanych z wycinką i cięciem drzew.

 

Nasza kadra ogrodnicza i drwalska posiada wszelkie uprawnienia do prac na wysokościach. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia pilarzy czy alpinistów a do tego mają wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy na każdym typie sprzętu wysokościowego.

 

Powierzając nam zlecenie z zakresu cięcia i wycinki drzew, mogą być Państwo pewni, że wykona je grupa doświadczonych i bardzo efektywnie pracujących pilarzy.

 

Do współpracy zachęcamy zarówno klientów indywidualnych jak i właścicieli firm czy zakładów pracy. Gwarantujemy najwyższe usługi z zakresu cięcia i wycinki drzew na bardzo zróżnicowanych kompleksach leśnych.