Geokrata Białystok

 

Geokrata to systemowe komórki, które swoim wyglądem przypominają wielkie plastry miodu. Podobnie jak one, geokraty służą do łączenia, zgrzewania, ale przede wszystkim do wzmocnienia konkretnego gruntu.

 

Geokraty z powodzeniem można stosować przy:

  • wzmacnianiu nawierzchni parkingowych – geokraty są powszechnie stosowane przy budowanie parkingów małych lub tak zwanych "lekkich",
  • wzmacnianiu nawierzchni drogowych – geokraty doskonale wzmacniają niewielkie drogi dojazdowe lub lokalne,
  • zabezpieczaniu terenu lub drogi przed korozją czy wymywaniem gruntu,
  • budowie cieków wodnych w tym rowów czy studni. Geokraty można stosować zarówno na powierzchni dna, jak i przy wzmacnianiu ścian samej konstrukcji wodnej,
  • budowie przyczółków mostowych – geokraty doskonale sprawdzają się przy wszelkiego typu inwestycjach przemysłowych,
  • budowie lub zabezpieczaniu skarp ogrodowych.

 

Geokraty są wykonane z różnego typu taśm o bardzo zróżnicowanej szerokości. Dzięki samej strukturze geokrata, pozwala na swobodną wegetację czy rozrost roślin na danej powierzchni.

 

Geokraty umieszczą na każdej powierzchni fachowcy z Ogrody Marka z Białegostoku

 

O skuteczności geokrat doskonale wiedzą drogowcy czy profesjonalni ogrodnicy. Geokraty szeroko stosuje się w państwach Europy zachodniej, jako jedno z rozwiązań do wzmocnienia powierzchni.

 

Ogrody Marka z Białegostoku, stosują geograty przede wszystkim w ogrodnictwie. Jednak nasze duże doświadczenie w zakładaniu geokrat sprawiło, że skutecznie stosujemy je podczas budowy dróg, ścieżek, czy przy wzmacnianiu skarp lub skalników.

 

Do zakładania geokrat wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i najnowsze rozwiązania technologiczne, jakie są obecnie dostępne na rynku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą zakładania geokrat przez firmę Ogrody Marka z Białegostoku.