Umacnianie skarp Białystok

 

Skarpy ogrodowe to powierzchnie wyglądające zazwyczaj bardzo atrakcyjnie, ale niestety, aby je stworzyć potrzeba dużej ilości czasu i pracy. Ogrody Marka z Białegostoku to firma specjalizująca się umacnianiem skarp, skalników, czy powierzchni piętrowych.

 

Na wzmocnienie czy umocnienie skarp, mamy kilka sprawdzonych metod, które dobieramy pod konkretne skarpy. Do nich można zaliczyć:

  • obsadzenie powierzchni umacnianej skarpy kłączami różnych roślin. Nasi profesjonalni ogrodnicy tę metodę stosują w zależności od skali umocnienia konkretnej skarpy,
  • umocnienie skarpy za pomocą kamieni, także dekoracyjnych,
  • umocnienie skarpy za pomocą dobranej pod nią siatki zabezpieczającej,
  • obsadzenie skarpy trawą umacniającą,
  • umocnienie skarpy bądź nasypu murkiem wzmacniającym i zabezpieczającym.

 

Każdy rodzaj umocnienia skarpy bądź nasypu dobieramy pod kątem konkretnego zlecenia. Nasze umocnienia są niezwykle solidne i doskonale sprawdzą się przy umocnieniu najróżniejszych skarp. Posiadamy sprzęt i narzędzia, które umocnią skarpy w ogrodzie, placu, parku czy innym miejscu z terenem zielonym.

 

Wykonujemy zlecenia dla klientów indywidualnych jak i dla firm i instytucji. Posiadamy bogate doświadczenie, które zaowocowało stałą współpracą z licznymi przedsiębiorstwami. W dziedzinie umacniania skarp, zdobyliśmy prawo do wykonywania zleceń w kilku dużych przedsięwzięciach miejskich.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług z zakresu umacniania skarp.