Trawniki Białystok

 

Trawnik jest niejednokrotnie wizytówką ogrodu. Aby odpowiednio o niego zadbać bardzo często potrzeba sporego pokładu pracy i czasu. Firma ogrodnicza Ogrody Marka z Białegostoku to jeden z lokalnych liderów na rynku zakładania, pielęgnacji i konserwacji trawników.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • zakładanie trawników – oferujemy wybór kilku projektów trawników w tym: dobór trawnika pod odpowiednią nawierzchnię, wybór struktury czy układu trawnika,
  • nawożenie trawników – do tego typu konserwacji czy pielęgnacji trawników używamy najnowszych rozwiązań nawozowych. Używamy najlepszych nawozów wieloskładnikowych, które kompleksowo pielęgnują trawniki każdego typu,
  • regenerację trawników – regenerujemy trawniki przede wszystkim sezonowo. Wśród zabiegów konserwujących Państwa trawnik stosujemy między innymi: osuszanie trawnika, wyrównywanie go, wygrabianie czy niezwykle istotne – napowietrzanie (zabieg niezwykle ważny w procesie konserwacji i pielęgnacji trawników),
  • wertykulacje trawników – inaczej zwane ‘nacinaniem darni’. Tego typu proces pielęgnacyjno-konserwujący trawnik wykonujemy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu ogrodniczego dostępnego obecnie na rynku.
  • koszenie trawników – samą przycinkę i wycinanie trawników wykonujemy z użyciem najnowocześniejszych wykaszarek i kosiarek ogrodowych. Utrzymujemy przez to trawniki w Państwa ogrodach zawsze w dobrej kondycji, która oddaje sam urok pielęgnowanego przez naszą firmę trawnika,
  • aeracja trawników – proces zwany napowietrzaniem. Jest to zabieg konserwujący i pielęgnujący, który wykonywany jest najczęściej jesienią. Pozwala to utrzymać trawnik w dobrej kondycji i zabezpiecza go przed okresem zimowym.

 

Każdy z tych etapów pielęgnacji czy konserwacji Państwa trawników przeprowadzamy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu ogrodniczego dostępnego obecnie na rynku.

 

Ogrody Marka z Białegostoku kompleksowo zajmą się każdym etapem rozwoju Państwa trawnika

 

Jak wiadomo, samo założenie trawnika to jedna, dbanie i konserwacja o niego, to drugie. Firma Ogrody Marka z Białegostoku, jest gotowa być z Państwem przy każdym etapie powstawania i użytkowania trawnika w Państwa ogrodzie.

 

Zakładamy, pielęgnujemy i konserwujemy trawniki w ogrodach, parkach, skwerach, na placach firm czy instytucji publicznych. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w tego typu pracach. Współpracujemy z licznymi firmami, które zaufały nam w zakresie pielęgnacji i konserwacji ich trawników.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie współpracujemy z firmami oraz klientami indywidualnymi w ramach zakładania, pielęgnacji i konserwacji wszelkiego typu trawników.