Rośliny ozdobne Białystok

 

Ogrody Marka z Białegostoku, jako firma od lat działająca na rynku ogrodniczym posiada wyjątkowo szeroki wybór wszelkiego typu roślin.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • rośliny ozdobne – jedno, dwu lub wieloletnie. Posiadamy rośliny idealnie pasujące do ogrodów czy przydomowych balkonów. Dysponujemy bardzo szerokim wyborem ozdobnych roślin iglastych, liściastych oraz drzew olejowych.
  • rośliny balkonowe – nasza oferta roślin balkonowych i tarasowych jest niezwykle szeroka i opiewa o najbardziej wyszukane gatunki. Posiadamy między innymi pelargonie, werbeny czy petunie. 
  • rośliny iglaste - posiadamy szeroki wybór drzew i drzewek iglastych, w tym także ozdobnych. Każde z oferowanych przez nas roślin iglastych doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie.
  • rośliny liściaste – posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę roślin liściastych, które jesteśmy w stanie wkomponować w ogród każdego rodzaju i z różną specyfiką,
  • drzewa alejowe,
  • duże drzewa iglaste.

 

Oferta firmy Ogrody Marka z Białegostoku to także szeroki wybór niezwykle pięknych tui. Są to rośliny niezwykle popularne i sadzone obecnie niemal w każdym ogrodzie. Mogą służyć zarówno, jako naturalny płot lub stać się zwyczajnie elementem ozdobnym każdego ogrodu.

 

Ozdób swój ogród jedyną i niepowtarzalną roślinnością

 

W ofercie firmy Ogrody Marka z Białegostoku znajdą Państwo niemal wszystkie gatunki roślin dostępnych obecnie na rynku. Dokładamy wszelkich starań aby rośliny zakupione u nas były wizytówką naszą oraz ogrodów naszych Klientów. Nasze rośliny zdobią nie tylko ogrody prywatne lecz również nasze miasto.

 

Poza samą dystrybucją roślin balkonowych, ogrodowych czy iglastych zajmujemy się na życzenie naszych klientów ich sadzeniem czy pielęgnacją. Warto pamiętać, że firma ogrodnicza Ogrody Marka z Białegostoku, zajmie się Państwa roślinnością na każdym etapie jej rozwoju.