Pielęgnacja ogrodów Białystok

 

Pielęgnacja ogrodu wymaga nie tylko rzeczowej wiedzy, ale i oddania oraz sumienności podczas samego wykonywania tego zajęcia. Staranność i poświęcenie zawsze towarzyszyły nam i naszym pracownikom jak motto podczas każdej pielęgnacji ogrodu u naszych klientów.

 

Firma Ogrody Marka z Białegostoku zajmuje się w pełni kompleksowymi usługami w ramach pielęgnacji ogrodu. Prowadzimy prace zarówno u klientów indywidualnych jak i w firmach lub instytucjach.

 

Nasza oferta to między innymi:

  • pełna konserwacja zieleni w tym: przycinanie, formowanie, aeracja czy koszenie trawników,
  • przycinanie czy formowanie każdej roślinności będącej w ogrodzie,
  • przesadzanie drzew, krzewów czy innej konserwowanej zieleni w ogrodzie,
  • pielenie roślinności ogrodowej,
  • nawożenie kwiatów i innej roślinności ogrodowej,
  • grabienie i usuwanie liści, gałęzi czy igieł.

 

Nasze usługi z zakresu pielęgnacji ogrodu oferujemy podczas każdej pory roku. Sezonowo konserwujemy zieleń lub roślinność znajdującą się w ogrodzie.

 

Konserwacja ogrodów w oparciu o najlepszy sprzęt i najlepiej wyszkolonych ludzi

 

Aby nasze usługi z zakresu konserwacji ogrodu były absolutnie satysfakcjonujące stale unowocześniamy i różnicujemy nasze oferty. Nasza konserwacja polega zarówno na dbaniu o ogród jak i o jej częściową lub kompleksową zmianę aranżacyjną.

 

Wszelkie nasze usługi związane z konserwacją ogrodów, wykonujemy przy użyciu najlepszego sprzętu ogrodniczego. To wszystko pozwala nam zaspokoić wymagania nawet najbardziej specyficznych klientów. Nasi pracownicy posiadają bardzo bogate doświadczenie, które stale wzbogacane pozwala nam wykonywać wszelkiego rodzaju prace, związane z konserwacją ogrodów.