Nawadnianie ogrodów Białystok

 

Odpowiednie nawodnienie ogrodu to gwarancja zachowania go w dobrej kondycji przez cały sezon. Firma Ogrody Marka z Białegostoku proponuje dla Państwa najnowocześniejsze i najlepsze systemowe rozwiązania dotyczące nawadniania ogrodów.

 

Nasze usługi to między innymi:

  • nawadnianie ogrodów,
  • nawadnianie trawników (w ofercie posiadamy także najnowocześniejsze automatyczne systemu nawadniania trawników),
  • nawadnianie terenów zielonych,

 

Każdy z zainstalowanych systemów nawadniających proponowanych przez naszą firmę posiada gwarancję producenta, w ramach, której zajmujemy się okresowym i w pełni kompleksowym przeglądem całego systemu.

 

Dobieramy systemy nawadniające pod konkretne formy ogrodowe

 

Nasze usługi to także bogata oferta systemowych rozwiązań nawadniających. Dobieramy odpowiednie nawodnienie pod konkretną formę ogrodu (boisko, pole golfowe) czy pod konkretne uprawy (system szklarniowy). Posiadamy zróżnicowane systemy nawadniające odpowiednie dla każdego typu roślin.

 

Każdy projekt systemu nawadniającego opieramy o rzeczowe i kompleksowe konsultacje w temacie struktury terenu, roślin czy samego charakteru ogrodu. Nasze inwestycje realizujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.

 

Każdy z systemów nawadniających proponujemy w atrakcyjnych cenach, które są dostosowane do potrzeb naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą innowacyjnych rozwiązań z zakresu nawadniania ogrodów.